Glasögon Cartier, guldfärgade bågar, slipat glas, numrerade 104009, 59 14, slitage, skeva, fläckigt originaletui.
Auktnr | SE16.20240409.A93676 |
Varukategori | Fashion / Accessoarer |
Utropspris | 1 500 kr |
Aktuellt bud | 2 200 kr |
Stänger | 2024-04-09 13:41:00 |
Provision | 330 kr |
Frakt | 129 kr |